Abruzzo Alba Adriatica

Alba Adriatica

ALBA ADRIATICA je oblíbené letovisko nacházející se v oblasti Palmová riviéra, kde nejvyšší koncentrace mohutných palem v Evropě propůjčuje této oblasti exotický ráz. Alba Adriatica leží 100 km jižně od města Ancona s krásnou dlouhou promenádou lemovanou mohutnými palmami, piniovými háji a kvetoucími oleandry. V pozadí letoviska se tyčí pohoří Gran Sasso vyhlášené národním parkem.
Dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře patří k nejčistším a nejkrásnějším v této rekreační oblasti. Mezi převažujícími privátními plážemi - placenými nabízejícími plážový servis (lehátka, slunečníky), plážové bary s občerstvením, sportovní zázemí (hřiště, plážový volejbal, trampolíny…), dětské atrakce, animační programy, sociální zařízení… naleznete i volné pláže – neplacené, které jsou méně udržované.
Alba Adriatica nabízí velké množství vyžití a zábavy, spoustu obchodů, restaurací a pizzerií, cukráren s typickou italskou zmrzlinou, půjčovny kol a šlapacích čtyřkolek, dětský park, herny s automaty, sportovní areál s tenisovým a fotbalovým hřištěm, na kolečkových bruslích či na kolech se můžete prohánět po překrásné a dlouhé promenádě s mohutnými palmami.
Jednou týdně se koná velký trh s širokou nabídkou zboží a menší trhy se konají i dále přes týden. Večer pak zvou turisty k zábavě místní diskotéky, bary s karaoke, bary s venkovním posezením...

Ubytovací kapacity