Veneto Lido di Jesolo

Lido di Jesolo

LIDO DI JESOLO leží jen 21 km od Benátek a je naprosto největší mezi letovisky v oblasti Benátska. Díky tomu je známé především bohatým a rušným nočním životem a zábavou. Celé letovisko lemuje dlouhá promenáda, kde najdete obchody, restaurace, bary a další služby pro návštěvníky a večer se zde nabízí živé korzo, mají zde také kina a divadlo! Rušné město je tedy ideální pro ty, kteří hledají na dovolené vzrušení a zábavu, poskytuje kompletní služby.
Samozřejmě je ideální i pro rodinnou dovolenou – 15 km dlouhá široká písečná, udržovaná pláž a pozvolný vstup do klidného moře umožňují pohodlný pobyt i dětem.
Jedním z největších lákadel je určitě velký aquapark, kde naleznete množství atrakcí od běžných skluzavek až po velkou klouzačku vysokou 42 m, kde prý se jezdí až 100 kilometrovou rychlostí. K dispozici jsou také různá, hřiště např. na volejbal. Pro děti zase kinder-land. K odpočinku je určená relaxační zóna.
Mezi další lákadla Lida di Jesola patří tenisové kurty, golfové hřiště, jezdecký park pro koně a další velká sportoviště. Dokončuje se přístav pro jachty a sportovní lodě.

Ubytovací kapacity