Marche Marcelli di Numana

Marcelli di Numana

MARCELLI DI NUMANA představuje naprostou výjimku v regionu Marche. Nečekejte zde dlouhatánské, písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, tak jak je typické pro Adriatickou riviéru. Pláže jsou s hrubším pískem až oblázkové s rychlejším, strmějším sestupem do moře. Proto tato oblast není úplně ideální pro rodiny s malými dětmi a pro neplavce.
Najdete zde všechny možnosti vyžití: restaurace, bary, pizzerie, tenisové kurty, bocce, jízda na koních, beach volley a vodní sporty.
Toto městečko je součástí města Numana – více jak 150 km pláží je přerušeno skalnatým výběžkem, zvaným Monte Conero, které dalo jméno celé oblasti - Riviera del Conero. V roce 1987 byl na hoře Monte Conero zřízen Národní park, protkaný 18 značenými turistickými trasami (na adrese http://www.rivieraconero.com/). V blízkém okolí můžete navštívit historické centrum Numany, Sirolo. Díky tisícileté historii a tradic, které sahají až do 6.století př.n.l., kdy Numana byla jedním z nejdůležitějších center řeckého obchodu, je možné navštívit tato další významná a důležitá místa: jedno z nejvýznamnějších poutních míst Loreto („rodné místo“ Panny Marie), harmonikářský klenot Castelfidardo, Recanati a historii a památkami protkanou Anconu.

Ubytovací kapacity