Kdo je DADA HOLIDAY?

Pod názvem DADA Holiday vystupuji já, Ing. Dagmar Gudelj, společně s mým dvoučleným týmem, jakožto česky mluvící zástupci několika italských majitelů apartmánů a realitních agentur (agenzie immobiliari) na italském adriatickém pobřeží.

Pro italské partnery fungujeme jako “zprostředkovatel” pronájmu jejich ubytovacích kapacit českým a slovenským CK.
Každý rok rozšiřujeme nabídku o nové italské destinace.
Této činnosti se věnujeme již 13. rokem.
Veškerá komunikace probíhá přes www stránku www.dada-holiday.com, díky které má každý italský majitel ubytovací struktury “přímý” kontakt s každou CK, která je registrována na této stránce.

Cíl naší činnosti

Cílem je usnadnění a urychlení komunikačního toku mezi italskou a českou/slovenskou stranou. Cestovní kanceláře se obrací na nás a my vše dále komunikujeme s italskou stranou.

Na druhé straně sloužíme jako hlavní kontakt pro it. majitele apartmánů a realitních agentur. Tudíž agentury nemusí komunikovat s desítkami CK a CK nemusí komunikovat s desítkami it. partnerů a tento ušetřený čas mohou věnovat efektivnímu prodeji zájezdů konečným klientům.

Výhody

  • Online objednávání apartmánů (po provedení rezervace získáte okamžitě potvrzení o úspěšném zarezervování daného apartmánu)
  • Online ověřování volných kapacit (můžete okamžitě informovat klienty o disponibilitě požadovaného apartmánu bez nutnosti čekání na informaci od italské real. agentury či majitele apartmánu)
  • Pouze 1 komunikační tok (nemusíte komunikovat s desítkami italských partnerů, jediný kontakt je pro všechny tým DADA Holiday).
  • Ceny - jelikož máme přímé kontakty s majiteli apartmánů, nabízíme cestovním kancelářím ceny, které jsou mnohem nižší v porovnání s oficiálními pultovými cenami. Nejsou navýšeny o žádnou marži či jiný zprostředkovatelský paušál!!!!
  • Dostatečné ubytovací kapacity a vybavení vhodné pro uspokojení potřeb skupin, školních zájezdů, sportovců, osob tělesně postižených atd.
  • Transparentnost spolupráce - každá CK získá informace o it. realitních agenturách/majitelích apartmánů, které pronajímají dané ubytovací kapacity
  • Platby - platby probíhají v Eur přímo na účet dané italské realitní agentury či majitele apartmánů
  • Dlouholetá zkušenost, osobní kontakty se všemi partnery (všechny naše partnery, jak na straně CK, tak na straně italských majitelů ap. a im. agentur známe osobně, jejich ubytovací kapacity máme ověřené)

Fungování spolupráce

Každá nově zaregistrovaná CK získá automaticky uživatelské jméno a heslo, díky nimž se přihlásí na svou “Osobní stránku - nazvanou Můj účet”, kde může objednávat online veškeré nabízené ubytovací kapacity, upravovat, kontrolovat rezervace, ověřovat volné kapacity, stahovat fota, získávat informace o daných letoviscích, pořádaných výletech, novinkách, akcích, slevách atd.
Díky registraci se zařadí mezi naše stálé partnery, kteří automaticky získávají řadu výhod a slev.

Nabídka

Nabízíme ubytování v různých typech apartmánů, studií, vilek a bungalovů přímo u moře či v jeho těsné blízkosti, v uzavřených rezidencích uprostřed krásné palmové zahrady či v samostatných ap. domech a vilách.
Všechny apartmány jsou moderně a účelně vybaveny.
Naše ubytovací kapacity uspokojí potřeby, jak rodin s dětmi či dvojic, tak i skupin a osob tělesně postižených.
Zaměřujeme se pouze na cestovní kanceláře a cestovní agentury. Privátní klienti nemají možnost registrace. Ti se obracejí právě na Vás.

Naším krédem je spolehlivost a ochota pomoci v jakýchkoliv situacích.

Společně s našemi partnery jsme si vybudovali stálou klientelu, každý rok doplněnou novými klienty, kteří odjíždí z Itálie spokojeni, odpočati a plni dojmů z poznání tak krásné země…

Pevně věříme, že i Vás naše nabídka zaujme a přiláká řadu Vašich klientů...

Ing. Dagmar Gudelj + tým DADA Holiday

Kontakt

http://www.dada-holiday.com
E-Mail: info@dada-holiday.com
Skype: dasa.pot